تفاوت زن ومرد

چرا موجودات نر بیشتر از بین می روند؟

۱-    شرایط جنسی پسر و دختر به هیچ وجه قابل مقایسه نیست زیرا هردو در یک محیط مونث رشد می کنند که می توان تصور کرد مخالف موجود نر است و از این کیفیت ضعف پیدا خواهد کرد و تا مدتی حتی تا آخر عمر تخت تاثیر آن قرار خواهد گرفت.

۲-    چنین استنباط شده است که تخمدان مادر بعضی مواد را ترشح می کند که تا حدی در جنس نر اثر سوء دارد و سرم خون مادر مانند یک ماده خارجی عمل می کند (بین مادر و جنین جنس نر قبل از تولد جنگی در میان خواهد بود). به عقیده پارکس (parks ) خون مادران پیر پس از آنکه چندین بار باردار شدند به نحوی آماده می شود، که احتمالا خاصیت ضد نری پیدا می کند و این مادران تا حدی از آوردن پسر مصونیت حاصل می کنند و جنس های ماده حاصل می شود.

۳-    برخی می گویند که جنس نر احتیاج بیشتری به غذا، اکسیژن و ویتامین ها دارد. علت این امر می تواند کم بودن مقاومت جنس نر به علت فقدان کروموزومی، قرارگیری در محیط مونث و یا احتیاجات بیشتر آن باشد. به هر حال از جنس ماده کم مقاومت تر است و از طرفی با حساسیت بیشتری با شرایط نامساعد زندگی تکوین می یابد.

۴-    تصادفات و ناملایمات زندگی مانند جنگ ، خلبانی ، کشتی رانی، رانندگی و هزاران امر تصادفی که بیشتر دامن گیر مردان است.

نوشته شده در پنجشنبه پنجم خرداد ۱۳۹۰ ساعت 9:9 توسط پرتو|


مطالب پيشين
» رابطه بین دختر وپسر
» بخندید تا لاغر شوید
» پدران جذاب
» پسران خوب
» چه زنانی جذاب هستند و چه مردانی زیبا؟!
» نقش های شوهر نسبت به زن
» همسر مناسب برای شخصیت مهر طلب
» تفاوت هاي مغز زن و مرد
» چرا خانم های زیبا با مردهای بدقیافه ازدواج می کنند؟
» ده نكته زندگی
قالب وبلاگ : پارس اسكين