تفاوت زن ومرد

 

نوازش و یا دست زدن مستقیم به دستگاه تناسلی، یک صدا، یک حرکت لطیف و رمانتیک تصویری یا .
در آمریکا پژوهشی صورت گرفته که طبق آن ۵۸ درصد از زنان بر اثــر نگاه مرد تحریک میشوند. این رقم برای مردان ۷۲ درصد است. ۱۲ درصد زنان و ۵۴ درصــد مردان بر اثر نگاه کردن به تصـویر لخت جنس مخالف تحریک میشوند. به همین دلیل در تبلیغات از زنان برهنه استفاده میشود.یک چهارم زنان و یک سوم مردان بر اثر دیدن عمل جنسی تحریک میشوند. اما زنان و مردان به یک اندازه بـه وسیله دیدن فیلم و کتاب تحریک میشوند. نتیجه این که عکس العمل زن آهسته، آهستــه است. دیدن یک عکس سکسی، زن را شـوکه میکند تا تحریک. اما کتاب یا فیلـــم او را آهسته، آهستــه تحریک میکند.
همان طور که رویاهای جنسی در مورد مردان منجـر به میل جنسی میشود در مورد زنان نیز میل جنســی ایجاد میکنـد. میل جنسی احتمالا به همان اندازه تحریک فیزیولوژی به سابقه آموزشی شخص وابستگی دارد.میل جنسی متناسب بامیزان ترشح هورمونهای جنسی افزایش می یابد. میل جنسی در جریان دوره عادت ماهانه تغییر میکند و در نزدیکی زمان تخمک گذاری به حداکثــر خود میرسد. این امــر احتمالا ناشـی از زیاد بــودن ترشــح استــروژن در جـریان مرحلــــه قبــل از تخمک گذاری است. تحـریک جنســی موضعــی در اندام های جنسی و مجرای ادرار موجب بـروز احساس های جنسی میشود. این علایم از طریق عصب به نخاع و از آن جا به مغزانتقال می یابد.


::ادامه مطلب::
نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم تیر 1389 ساعت 9:29 توسط پرتو|

زیبایی و جذابیت، معیارهایی قطعی و شناخته‌شده دارد که همه مردم به‌ طور ناخودآگاه و به صورت جمعی، آنها را می‌شناسند و بر مبنای آنها قضاوت می‌کنند.
اگر روزی احیانا به ژاپن سفر کنید و بخواهید از میان چهره‌هایی با چشمان بادامی بگویید کدام‌ها زیباتر‌ند، به احتمال زیاد روی همان چهره‌هایی دست ‌می‌گذارید که خود ژاپنی‌ها و حتی اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها نیز آنها را زیبا می‌دانند.
این را محققانی می‌گویند که اعتقاد دارند زیبایی و جذابیت، معیارهایی قطعی و شناخته‌شده دارد که همه مردم به‌ طور ناخودآگاه و به صورت جمعی، آنها را می‌شناسند و بر مبنای آنها قضاوت می‌کنند.
به نظر می‌رسد فرآیند پیچیده‌ای برای تشخیص جذابیت و زیبایی در ذهن ما وجود دارد که در کسری از ثانیه با ارزیابی نسبت‌های صورت و ترکیب رنگ‌ها و تناسب اجزای صورت، به زیبایی یا نازیبایی کسی رای می‌دهد.
محققان اعتقاد دارند بخشی از مغز ما که در پشت سر و درست بالای نخاع واقع شده، محل قضاوت مغز ما درباره زیبایی چهره افراد است. این منطقه از مغز که " فوزیفرم " نامیده می‌شود، همان منطقه‌ای است که ما تصاویر اعضای خانواده، دوستان و سایرین را در آن ذخیره می‌کنیم و هنگام دیدن‌شان آنها را می‌شناسیم.
چهره‌هایی که میان اجزای آن، قرینگی وجود دارد از نظر ما زیباترند. قرینگی صورت هر کسی به ژنتیک او و رشد مناسب و سالم فک و صورت وی بستگی دارد. ولی در صورت همه کسانی که هر روز آنها را در کوچه و خیابان و محل کار می‌بینیم، حتی آنهایی که از نظر ما بسیار جذاب‌اند، اندکی ناقرینگی وجود دارد.


::ادامه مطلب::
نوشته شده در یکشنبه بیستم تیر 1389 ساعت 9:6 توسط پرتو|

شما زنها بهنگام ناراحتی و عصبانیت طوری رفتار می کنید که گویی رنجیده  هستید. ایا بهنگام عصبانیت گریه می کنید؟ ایا به جای اینکه به همسرتان بگویید رفتارش احمقانه و بد بوده است، عصبانی هستید و لب و لوچه تان را اویزان می کنید؟

 این که گویی نمی دانید چه می خواهید و احساس واقعی شما چیست و اینکه نمی دانید چه باید بکنید و خودتان را از لحاظ روحی عاجز و درمانده نشان می دهید تا شاید مردی پیدا شود و شما را نجات دهد، از بدترین عادات زنانه است.

زنان گیجی و سردرگمی را بعنوان سرپوش و استتار احساسات و عواطف بزرگتر و ناخوشایندی نظیر خشم، انزجار، گناه، رنجش و ترس بکار می برند. زن در این هنگام خودش را به گیجی می زند زیرا دیگر مجبور نخواهد بود هیچ تصمیمی بگیرد و یا مسئولیت و سرانجام زندگیش را بپذیرد.

 رفتار بچگانه داشتن باعث می شود مرد زندگیتان برای شما احترام قائل نشود. در این هنگام  انها احساس برتری و رئیس بودن می کنند و به این روش معتاد خواهند شد و باعث انزجار انها می شود .

 شما با مردان خود طوری رفتار می کنید که گویی پدرتان است. البته هیچ اشکالی ندارد گاهی اوقات به مردی که دوستتان دارد و به شما عشق می ورزد، اجازه دهیم بطریقی پدرانه از ما مواضبت کند، اما اگر اغلب اوقات بمانند پدرتان با همسرتان رفتار کنید، رابطه شما یقینا دچار مشکل خواهد شد.

 با مرد زندگیتان با صدای توام با گریه صحبت نکنید و مانند دختر بچه ها با او حرف نزنید. صدای قوی و زنانه داشته باشید. اغتشاش و سردرگمی در زندگیتان ایجاد نکنید تا این که مردی به کمکتان بشتابد و نجاتتان دهد.


::ادامه مطلب::
نوشته شده در یکشنبه بیستم تیر 1389 ساعت 8:57 توسط پرتو|

[تصویر: 1256586773_18460_6cd3c872eb.jpg]

"وفادار بودن برای مرد مشکل نیست ‏بلکه غیر ممکن است! یک زن برای یک مرد آفریده شده اما یک مرد برای زندگی با همه زنها"! این نظریه از آن هانری دومنترلان فرانسوی است. او در ادامه می گوید:« مرد اگر به تاریکی می‏پرد و به زنش خیانت می‏کند تقصیر خودش نیست؛ تقصیر خلقت و طبیعت است که همه عوامل خیانت را در او به وجود آورده است.
"دومنترلان معتقد است که مردان بعد از دو سال زندگی زناشویی نمی توانند به همسر خود وفادار بمانند. از نظر این دانشمند، زنان به دلیل طبیعت متفاوتشان می توانند با بی وفایی همسرشان کنار بیایند و برای این مدعا زنان فرانسوی را مثال می زند و می گوید:« در فرانسه اگر شوهری مرتکب خیانت‏ شود زنش احساس نارضایی نمی‏کند یا عصبانی نمی‏شود؛ زیرا به خودش دلداری می‏دهد که او فقط جسمش را با خودش نزد دیگری برده نه روح و احساساتش را، روح و احساساتش مال من است


::ادامه مطلب::
نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم تیر 1389 ساعت 10:15 توسط پرتو|

 پژوهشگران توصيه مي‌کنند که اگر ژيمناستيک و رژيم گرفتن را فراموش کنيد و درعوض کانال تلويزيون را روي فيلم کمدي مورد علاقه آن تنظيم کنيد، مي‌توانيد از شر چند کيلو اضافه وزن خلاص شويد..
به گزارش ايسنا، پژوهشگران ادعا کرده‌اند که يک ساعت خنديدن مي‌تواند 100 تا 120 کالري انرژي را در بدن انسان بسوزاند.
مقدار انرژي که هر فرد مصرف مي‌کند به هنگام خنديدن و شوخي کردن تا 20 درصد افزايش پيدا مي کند.
به گفته پژوهشگران؛ مقدار انرژي که به هنگام خنده مصرف مي‌شود معادل ميزان انرژي مصرفي به هنگام 40 دقيقه جارو برقي کشيدن، 15 تا 20 دقيقه پياده‌روي يا 18 تا 27 دقيقه وزنه برداري است.
به اين ترتيب شوخي کردن و خنده زياد مي‌تواند کمک کنند که هر فرد در ماه 1 تا 21 کيلو وزن از دست بدهد.

::ادامه مطلب::
نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم تیر 1389 ساعت 9:26 توسط پرتو|

در گزارشی که اخیرآ در این رابطه تهیه شده است، آمده : “زنان می توانند نشانه های علاقه یا عدم علاقه به کودکان را در صورت مردان بخوانند و تشخیص دقیقی از چگونگی تفکر آنها نسبت به جنس مخالف نیز داشته باشند.”

اطلاعات عمومی >> قدرت ویژه زنان در تشخیص مردان با نگاه کردن  «زنان به طرز شگفت آوری در تشخیص توانایی مردان در تشکیل زندگی و میزان علاقه آنها به داشتن فرزند (تنها با نگاه کردن به چهره آنان) مهارت دارند. … – زنان با نگاه کردن به چهره مردان – انجمن های عیاران دات کام  30 مارس ۲۰۰۹ … طبق تحقیقاتی که اخیرا انجام شده است، زنان تنها با نگریستن به مردان می توانند به طور. – PersianV.com ::: زنان با نگاه کردن به چهره مردان  "زنان به طرز شگفت آوری در تشخیص توانایی مردان در تشکیل زندگی و میزان علاقه آنها به داشتن فرزند – تنها با نگاه کردن به چهره آنان – مهارت دارند. … – زنان در چهره مردان بسادگی می بینند | موبایل طنز عکس  “زنان به طرز شگفت آوری در تشخیص توانایی مردان در تشکیل زندگی و میزان علاقه آنها به داشتن فرزند – تنها با نگاه کردن به چهره آنان – مهارت دارند. … – مقالات آموزشی – پست های ابر نگاه کردن به چهره زیبای همجنس  3- حکم نگاه با لذت به صورت انسان دیگر. اگر انسان همان طور که از دیدن یک باغ و گلستان لذت میبرد از نگاه کردن به صورت انسان دیگر (مرد یا زن) لذت ببرد حرام است … – جهان گستر قائم – احکام نگاه کردن و پاسخ به سوالات مقلدین آیت الله ب  آیا نگاه کردن زن به بدن مرد نامحرم بدون قصد لذت حرام است؟

::ادامه مطلب::
نوشته شده در سه شنبه پانزدهم تیر 1389 ساعت 9:55 توسط پرتو|

قلب

دوست داشتن همسر ،عامل بقا و شیرینی زندگی است و مهم ترین عامل برای تحمل سختی های احتمالی است که در هر زندگی بوجود خواهد آمد . اما گاهی این دوست داشتن بهانه ای می شود برای آزار و اذیت یکدیگر.

این که ما همسرمان و توجه او را فقط برای خود بخواهیم ،تا حدی طبیعی است آن هم در روز های اول اما اگر این احساس از حد بگذرد ،باعث ایجاد مشکل در روابط زن وشوهر می شود.

 زندگی مشترک با قصه ها و فیلم های عاشقانه متفاوت است. بعضی احساس هایی که در اینگونه روابط مهیج و جالب به نظر می رسد ، در زندگی مشترک ،نه تنها مناسب نیست بلکه باعث دور شدن همسران از یکدیگر می شود. عشقی که میوه ی زمان است و بعد از ازدواج ایجاد می شود برای بالندگی و به اوج رسیدن خود نیاز مند ، آرامش و درک متقابل است.

 باید یکدیگر را  دوست داشت اما با قاعده . گاهی اوقات این انحصار طلبی و تمنای دیگری به طور مطلق باعث تقویت حس حسادت می گردد و اگر این احساس شناخته نشود و برطرف نگردد خود عامل سو ظن و عدم اعتماد در زندگی زناشویی خواهد بود.


::ادامه مطلب::
نوشته شده در سه شنبه پانزدهم تیر 1389 ساعت 9:33 توسط پرتو|


مطالب پيشين
» رابطه بین دختر وپسر
» بخندید تا لاغر شوید
» پدران جذاب
» پسران خوب
» چه زنانی جذاب هستند و چه مردانی زیبا؟!
» نقش های شوهر نسبت به زن
» همسر مناسب برای شخصیت مهر طلب
» تفاوت هاي مغز زن و مرد
» چرا خانم های زیبا با مردهای بدقیافه ازدواج می کنند؟
» ده نكته زندگی
قالب وبلاگ : پارس اسكين